وایت برد مغناطیسی صبا

وایت برد مغناطیسی صبا ، از جدید ترین نوع تخته های وایت برد پارس می باشد .

وایت برد مغناطیسی صبا

محصولیست ساخته شده از صفحه سفید فلزی با قابلیت مغناطیسی ، قاب فلزی آلومینیومی با نمای سه سانتی متری مستحکم و زیبا ، گوشه های پلاستیکی ،  پشت ام دی اف و قلاب آویز . صفحه فلزی دارای روکش ضدخش بوده که محافظ صفحه در هنگام حمل و نقل و جابجاییها است . صفحه صاف و شفاف که براحتی نوشته و براحتی پاک میشود با وضوح بهتر . قاب شکیل ، باطراحی زیبا با گوشه های پلاستیکی .

وایت برد مغناطیسی

وایت برد مغناطیسی صبا علاوه بر قابلیت نوشتاری به عنوان تابلو اعلانات مورد استفاده قرار میگیرد و میتوان از این محصول برای نصب انواع اطلاعیه ، اعداد و علایم آموزشی و نقشه استفاده نمود . با این کار همزمان به عنوان تابلو اعلانات هم میتوان استفاده نمود . این ویژگی مهمترین تفاوت بین تخته های  وایت برد مغناطیسی و تخته های معمولی میباشد .

خرید وایت برد مغناطیسی

ویژگیهای وایت برد مغناطیسی صبا اینست که در مناطق شرجی و مرطوب ، دچار تاب ، پیچیدگی و تغییر شکل نمی شود . با داشتن قلابهای آویز به راحتی روی دیوار نصب میشود . قابل استفاده در مدارس ، مهدهای کودک ، دانشگاهها ، ادارات دولتی و خصوصی ، وزارت خانه ها ،  شرکتها ، خانه های فرهنگ و آموزشگاههای زبان . این محصول در اندازه های متوسط عرضه میگردد . برای خرید وایت برد مغناطیسی صبا با دفتر فروش تماس تا سفارش ارسال گردد . با مراجعه حضوری نیز خرید امکان پذیر می شود .

فروش تخته وایت برد

وایت برد مغناطیسی صبا علاوه بر قبول هر سفارشی در هر اندازه ، در ابعاد زیر تولید و ارایه میگردد :

اندازه             قیمت ریال

50*70          2750000

60*90          5200000

70*100        6400000

80*100        7100000

برای بر رسی بیشتر قیمتها و برخورداری از تخفیفات به لیست قیمت تخته وایت برد مراجعه نمایید .

جهت سفارش با مراجعه به صفحه لیست قیمت و بررسی قیمتها اندازه مورد نظر را انتخاب ، و طی تماس تلفنی با دفتر فروش مراحل خرید و ارسال راهماهنگ نمایید .

چنانچه مایل به خرید حضوری بودید با مراجعه به دفتر فروش مراحل خرید را انجام دهید و چنانچه خواهان ارسال بودید با ارسال آدرس خدمات انجام می پذیرد .

  • تخته وایت بردمغناطیسی باقاب پهن