سبد خرید
انواع تخته وایت برد شیشه ای مشکی - پارس وایت برد

انواع تخته وایت برد شیشه ای مشکی + کاربردهای جذابش!

سلام به شما پارس وایت بردی های عزیز!

در این مقاله از وبسایت رسمی تولیدی پارس وایت برد قصد داریم شما رو با انواع تخته وایت برد شیشه ای مشکی و کاربردهایشان (black-glass-whiteboards-types) آشنا کنیم. اگر قصد خرید تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی رنگی رو هم دارید این مقاله می تونه براتون مفید باشه. با ما همراه باشید.

خرید و قیمت انواع تخته وایت برد - پارس وایت برد

فهرست مطالب

تخته وایت برد شیشه ای مشکی

یکی از جدیدترین انواع تجهیرات آموزشی در مراکز آموزشی تخته وایت برد شیشه ای مشکی است که در ادامه به بررسی ویژگی‌های آن می‌پردازیم .

برای ساخت این نوع از تخته‌ها باید از شیشه‌های ۶ میل استفاده شود و این شیشه‌ها در ابعاد مورد نظر برش داده شود. و برای سکوریت شدن داخل کوره‌های مخصوص با درجه حرارت بسیار بالا قرار گیرد. و در ادامه با پمپ‌های فشاری و پیسوله رنگ‌آمیزی شود و رنگ مورد نظر به پشت شیشه سکوریت شده پاشیده شود.

انواع تخته وایت برد شیشه ای مشکی در طراحی دکوراسیون - پارس وایت برد

تخته وایت برد شیشه ای مشکی مغناطیسی

یکی دیگر از انواع تخته وایت بردهای مشکی وایت بردهای شیشه ای هستند که از دارای خاصیت مغناطیسی هستند. به طوری که ماژیک و تخته پاک کن‌هایی که آهن ربا دارند بر روی وایت برد قرار می‌گیرد ، انجام فرآیند مغناطیسی کردن وایت بردهای شیشه ای بسیار زمانبر و پیچیده است که همین مورد علت مهم بالا بودن قیمت این نوع در بازار است.

تخته وایت یرد شیشه ای مشکی مغناطیسی در دکوراسیون اداری جذاب - پارس وایت برد

تخته وایت برد شیشه ای مشکی پایه‌دار

تخته وایت برد شیشه ای به دو روش نصب می شوند:

  • روش اول که وایت برد بوسیله بست های مخصوص فلزی روی دیوار تعبیه می‌گیرد.
  • روش دوم که پایه‌های فلزی و یا چوبی در زیر وایت برد قرار می‌گیرد و براحتی قابل حمل از یک نقطه به نقطه‌ی دیگر می‌باشد.

تخته وایت برد شیشه ای مشکی طرح‌دار

با استفاده از دستگاه چاپ امکان ایجاد طرح‌های مختلفی بر روی وایت بردهای شیشه ای رنگی وجود دارد. مانند طراحی لوگوی مجموعه و مراکز آموزشی بر روی تخته و به این شکل به برندینگ شدن مجموعه مورد نظر کمک خواهد کرد.

دکوراسیون تخته وایت برد شیشه ای مشکی مغناطیسی روی دیوار آجری - پارس وایت برد

تخته وایت برد شیشه ای مشکی حکاکی شده

برای تولید این مدل از وایت برد شیشه ای مشکی حکاکی شده با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مورد نظر و مختلفی روی شیشه حکاکی می‌شود. روش کار در انجام این مورد به این شکل می‌باشد که طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده می‌شود، که این طرح می‌تواند لوگوی مجموعه و مرکز آموزشی مورد نظر باشد.


تخته وایت برد شیشه ای مشکی مات

تخته وایت برد شیشه ای مشکی مات به این شکل است که در ابتدا باید بدانید که شیشه‌های مات به دو دسته‌ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می‌شوند. که این دو نوع شیشه شباهت‌های زیادی با هم دارند. و تفاوت مهم آنها در امکان طرح‌دار شدن شیشه‌های سندبلاست است ، که در شیشه ساتینا این امکان وجود ندارد و فقط به صورت ساده موجود است.

رنگبندی متنوع تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی در دکوراسیون - پارس وایت برد

تخته وایت برد شیشه ای مشکی هوشمند

نوع دیگر وایت برد شیشه ای مشکی هوشمند است که طرح خاصی از وایت بردهای شیشه ای می‌باشند. که با استفاده از ریموت این شیشه‌ها از حالت مات به حالت شفاف و یا برعکس تبدیل می‌گردد ، این شیشه هوشمند بوسیله جریان الکتریسیته عمل می‌کند و با قطع شدن جریان برق خاصیت خود را از دست خواهد داد.


خرید بهترین تخته وایت برد مغناطیسی مشکی (مستقیم از تولیدی پارس)

برای خرید بهترین انواع تخته وایت برد مغناطیسی مشکی با کیفیت بالا و قیمت ارزان از تولیدی پارس همین الان با ما تماس بگیرید. راهنمایی شما باعث افتخار ماست.

Rate this post
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی