سبد خرید
بهترین انواع ماژیک مناسب تخته وایت برد -پارس وایت برد

بهترین انواع ماژیک مناسب تخته وایت برد

تخته وایت برد یکی از ابزارهای ضروری برای آموزش، یادگیری و تبادل ایده ها است. ماژیک های تخته وایت برد ابزاری هستند که برای نوشتن روی تخته وایت برد استفاده می شوند. آنها در انواع مختلف و با ویژگی های مختلف موجود هستند.

هنگام انتخاب ماژیک مناسب تخته وایت برد (suitable-marker-for-whiteboard)، باید چند عامل را در نظر بگیرید، از جمله نوع تخته وایت برد، اندازه قلم، رنگ و ماندگاری.

فهرست مطالب

انواع تخته وایت بردهای موجود در بازار

تخته وایت بردها در دو نوع اصلی وجود دارند: مغناطیسی و غیر مغناطیسی. تخته وایت بردهای مغناطیسی می توانند برای نگه داشتن کاغذ، یادداشت ها و سایر اقلام استفاده شوند. تخته وایت بردهای غیر مغناطیسی گزینه ای ارزان تر هستند و برای استفاده در محیط های آموزشی یا اداری مناسب تر هستند.

اندازه قلم ماژیک

انواع ماژیک مناسب تخته وایت برد در اندازه های مختلف در بازار موجود هستند. اندازه قلم را باید بر اساس اندازه تخته وایت برد و نوع متنی که می خواهید بنویسید انتخاب کنید. برای تخته وایت بردهای بزرگ، باید از یک قلم بزرگ استفاده کنید تا بتوانید متن را به راحتی بخوانید. برای تخته وایت بردهای کوچک، می توانید از یک قلم کوچکتر استفاده کنید.

رنگبندی ماژیک های مناسب تخته وایت برد-پارس وایت برد
اندازه و رنگ ماژیک مناسب تخته وایت برد

رنگ ماژیک

ماژیک های مناسب تخته وایت برد در طیف وسیعی از رنگ ها موجود هستند. رنگ را باید بر اساس کاربرد و ترجیح شخصی خود انتخاب کنید. برای آموزش یا یادگیری، معمولاً از رنگ های سیاه یا آبی استفاده می شود. برای ارائه های بصری، می توانید از رنگ های مختلف استفاده کنید.

ماندگاری ماژیک وایت برد

ماژیک های تخته وایت برد در انواع مختلف ماندگاری موجود هستند. ماندگاری را باید بر اساس میزان استفاده و نوع تخته وایت برد خود انتخاب کنید. برای استفاده مکرر، باید از یک ماژیک با ماندگاری بالا استفاده کنید. برای استفاده کم، می توانید از یک ماژیک با ماندگاری کمتر استفاده کنید.

بهترین ماژیک های مناسب تخته وایت برد

در اینجا چند مورد از بهترین ماژیک های تخته وایت برد موجود در بازار آورده شده است:

  • Sharpie Whiteboard Markers: این ماژیک ها برای نوشتن واضح و خوانا روی تخته وایت برد طراحی شده اند. آنها در طیف وسیعی از رنگ ها و ماندگاری های مختلف موجود هستند.
  • Expo Dry Erase Markers: این ماژیک ها برای نوشتن و پاک کردن آسان روی تخته وایت برد طراحی شده اند. آنها در طیف وسیعی از رنگ ها و ماندگاری های مختلف موجود هستند.
  • Pilot Frixion Erasable Markers: این ماژیک ها برای نوشتن و پاک کردن آسان روی تخته وایت برد و سایر سطوح طراحی شده اند. آنها در طیف وسیعی از رنگ ها موجود هستند و قابل شستشو هستند.

راهنمای خرید ماژیک مناسب تخته وایت برد

در اینجا چند نکته برای خرید ماژیک مناسب تخته وایت برد آورده شده است:

  • نوع تخته وایت برد خود را در نظر بگیرید.
  • اندازه قلم را بر اساس اندازه تخته وایت برد و نوع متنی که می خواهید بنویسید انتخاب کنید.
  • رنگ را بر اساس کاربرد و ترجیح شخصی خود انتخاب کنید.
  • ماندگاری را بر اساس میزان استفاده و نوع تخته وایت برد خود انتخاب کنید.
  • بودجه خود را در نظر بگیرید.
بهترین انواع ماژیک مناسب تخته وایت برد-پارس وایت برد
انتخاب بهترین انواع ماژیک مناسب تخته وایت برد

با در نظر گرفتن این عوامل، می توانید ماژیک تخته وایت بردی را انتخاب کنید که برای نیازهای شما مناسب باشد.

خرید عمده و تکی بهترین انواع ماژیک مناسب تخته وایت برد های شما

ما در تولیدی پارس وایت برد با علم به ساختار تخته وایت برد های مختلف انواع ماژیک های مناسب برای انواع تخته وایت بردها را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. شما می توانید همین الان برای راهنمایی بیشتر و خرید عمده وتکی ماژیک وایت برد مناسب خود با ما تماس بگیرید.

علت پاک نشدن تخته وایت بردها بعد از استفاده از ماژیک

بسیاری از انواع تخته وایت برد به دلیل ساختار نامرغوب ، استفاده از ماژیک های نامناسب و هم چنین استفاده از مواد شوینده نامناسب قابلیت پاک شوندگی خود را از دست می دهند. در مقاله زیر می توانید به طور کامل در این زمینه اطلاعات کافی به دست آورید. “علت پاک نشده تخته های وایت برد

Rate this post
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی