وایت برد مغناطیسی سه لنگه لولایی مساحت بیشتری برای درج مطالب دارد این  محصول برآورنده این نیاز میباشد .

تخته وایت برد لولایی

وایت برد مغناطیسی سه لنگه لولایی ساخته شده از :ی ک تخته بزرگ در وسط ، و دو پنجره کوچکتر ، در کناره ها ، که به مساحت کلی صفحه اضافه میشوند . اتصال سه صفحه از طریق لولا انجام می شود و صفحات الزاما باید مغناطیسی باشند تا به استحکام مجموعه بیشتر شود .

قابلیت دیگری که وایت برد  مغناطیسی سه لنگه لولایی دارد، پنهان کردن نوشته ها و مطالب میباشد . بدینصورت که با بستن صفحات کناری مطالب روی صفحه اصلی دیده نمیشوند . معمولا مدیران شرکتها به همین منظور از وایت برد لولایی استفاده میکنند .

وایت برد لولایی

اندازه های وایت برد مغناطیسی سه لنگه لولایی بصورت سفارشی و طبق دستور متقاضی ساخته میشود و معمولا متناسب با فضای موجود در محل نصب ، مورد استفاده قرار می گیرد .

وایت برد گرین برد لولایی

گاها مصرف کنندگان این محصول ، تخته گرین برد (گچ نویس) را به این مجموعه اضافه میکنند. یعنی یک یا دوصفه را از گرین برد به دلخواه  انتخاب میکنند .

وایت برد مغناطیسی سه لنگه لولایی ساخته شده از :

صفحه سفید فلزی بارنگ کوره ای متناسب با اندازه های مختلف باضخامت 0/3 و0/4

و0/5 با کیفیت مرغوب و داشتن پوشش ضد خش . صفحه ای شفاف و صاف که به راحتی نوشته و براحتی پاک میشود . قاب فلزی آلومینیومی با گوشه های فلزی با رنگ چکشی الکترو استاتیک ضد زنگ وضد ضربه وصدمه دیدگی هنگام جابجاییها ونقل و انتقال . استفاده از دو لایه ام دی اف و یونولیت فشرده جهت جلوگیری از هرگونه تاب و پیچیدگی .

قیمت تخته وایت برد مغناطیسی سه لنگه لولایی

قیمت تخته وایت برد مغناطیسی متناسب با اندازه ایست که نیاز مشتری را براورده میکند . لذابهای هر قطعه طبق لیست قیمت محاسبه  و هزینه لولا و مونتاژ ، به هزینه اضافه میشود .

وایت برد مغناطیسی سه لنگه لولایی روی دیوار نصب میگردد و نصب آن روی پایه به لحاظ سنگینی وزن زیاد دچار عدم تعادل نوشتاری میشود .

جهت بررسی قیمتها وبرخورداری از تخفیف هامرابه لیست قیمت انواع تخته وایت برد مراجعه نمایید .

  • وایت برد مغناطیسی سه لنگه لولایی