سبد خرید
بهترین انواع و کاربرد تخته وایت برد لولایی چیست؟ - پارس وایت برد

بهترین انواع و کاربرد تخته وایت برد لولایی چیست؟

کاربرد تخته وایت برد لولایی چیست (hinged-whiteboard-application) و چگونه می توان به بهترین شکل از آن استفاده کرد؟ اگر به دنبال بهترین نوع و کاربردهای تخته وایت برد لولایی و انواع تخته وایت برد تاشو باشید احتمالا قصد خرید تخته وایت برد با امکانات خاصی را دارید. در این مقاله از وبسایت رسمی تولیدی پارس وایت برد قصد داریم در زمینه کاربردها و همین طور مزایای انواع تخته وایت برد لولایی و تاشو صحبت کنیم.

خرید و قیمت انواع تخته وایت برد - پارس وایت برد

سفارش انواع تخته وایت برد لولایی ساده، ترکیبی و چندکاره با ابعاد دلخواه

فهرست مطالب

ویژگی های عمده و ظاهری در کاربرد تخته وایت برد لولایی

تخته وایت برد لولایی تخته وایت بردی است که از نظر ظاهری معمولا به سه قسمت تقسیم می‌شود. قسمت اصلی در وسط قرار می‌گیرد و دو قسمت دیگر با لولاهایی به تخته‌ وایت برد وسط متصل می‌شوند. بخش وسط تخته وایت برد لولایی به دیوار متصل شده و دو بخش دیگر با کمک لولا امکان باز و بسته شدن پیدا می‌کنند.

یکی از محصولات پرفروش تولیدی پارس وایت برد تخته وایت برد مغناطیسی سه لنگه لولایی است. این محصول انتخاب بسیار خوبی است برای مکان‌هایی که محدودیت فضا امکان نصب یک تخته وایت برد مغناطیسی با ابعاد بزرگ را نمی‌دهد. همچنین از تخته وایت برد لولایی وقتی استفاده می‌شود که می‌خواهیم بخشی از اطلاعات به صورت محرمانه باقی بماند. به این شکل که مطالب روی بخش وسطی نوشته می‌شود و قسمت دیگر آن را پوشش می‌دهند.

وایت برد مغناطیسی سه لنگه لولایی
نمونه تخته وایت برد مغناطیسی سه لنگه لولایی تولیدی پارس وایت برد

‌کاربرد تخته وایت برد لولایی مغناطیسی

انواع کاربرد تخته وایت برد لولایی مغناطیسی را می توان در فضاهای مختلف به ویژه فضاهای آموزشی حرفه ای مشاهده کرد. تخته وایت برد مغناطیسی از هرجهت انتخاب خوبی برای مکان‌های آموزشی و ادارات است و مشکلات گچ و تخته و ایجاد آلرژی را هم از بین می‌برد. همچنین به دلیل آسان بودن استفاده از این نوع تخته وایت برد و استفاده از روکش باکیفیت و رنگ مخصوص حالتی مغناطیسی پیدا می کند که تخته وایت برد مغناطیسی را به یک تخته وایت برد کاملا کارآمد تبدیل می کند.

‌کاربرد تخته وایت برد لولایی مغناطیسی - پارس وایت برد

در مدل تخته وایت برد مغناطیسی لولایی هم از ورق مغناطیسی استفاده می‌شود که همانطور که در بخش قبل ذکر شد برای مکان‌های دچار کمبود فضا گزینه‌ای مناسب و قابل اعتناست. به‌گونه ای که هم  در صورت لزوم مساحت مورد نیاز تخته وایت برد مغناطیسی را به کاربر می‌دهد هم در ابعاد کوچک‌تر قابل استفاده است و فضای کمتری را اشغال می‌کند.

کاربرد تخته وایت برد لولایی با جنس ها و ابعاد مختف

کاربرد تخته وایت برد لولایی بسته به ویژگی های مختلف، متفاوت است. این وایت بردها را هم از نظر اندازه می‌توان به دسته های کوچک و بزرگ تقسیم کرد و هم از نظر جنس ورق های تخته وایت برد. درواقع تخته وایت برد لولایی هم به صورت ورق معمولی تولید می‌شود، هم با ورق مغناطیسی، هم به صورت تخته گرین برد یا تخته سیاه و هم به صورت ترکیبی از این‌ها که مشتری می‌تواند نوع و سایز تخته وایت برد لولایی مد نظر را سفارش دهد. بسته به هریک از ویژگی های ذکر شده کاربرد تخته وایت برد لولایی نیز متفاوت است. ما در تولیدی پارس وایت برد افتخار این را داریم که هرگونه سفارش خاص از ساخت انواع تخته وایت برد را چه به صورت ترکیبی و چه به شکل همسان بپذیریم.

کاربرد جنس ها و ابعاد مختف تخته وایت برد لولایی - پارس وایت برد

تخته گرین برد لولایی (تخته وایت برد لولایی چندکاره)

کاربرد تخته وایت برد لولایی به صورت چندکاره به دلیل مزایای فراوانش امروزه بسیارقابل توه است. تخته گرین برد لولایی مدلی است کاربردی که البته نوع دوکاره آن قابل توجه‌تر است. به این شکل که قسمت میانی این تخته وایت برد سه لنگه لولایی را تخته گرین برد تشکیل می‌دهد و دو بخش لولایی و پوشاننده شامل دو تخته وایت برد مغناطیسی می‌شود. این نوع تخته وایت برد لولایی نیاز هر دو سلیقه و کاربرد را برطرف می‌کند. درواقع می‌توانیم با خرید تخته وایت برد مغناطیسی سه لنگه لولایی چندکاره به صورت همزمان تخته گرین برد را هم داشته باشیم.

اگر به این نوع از انواع تخته علاقه مندید، پیشنهاد می کنیم مقاله “بهترین کاربردهای تخته گچی یا تخته سیاه و گرین برد“یا تخته گچی را از دست ندهید.

تخته گرین برد لولایی (تخته وایت برد لولایی چندکاره) - پارس وایت برد

بهترین سایز تخته وایت برد لولایی برای کاربرد بهتر

شرکت تولیدکننده تخته وایت برد پارس وایت برد علاوه بر محصولات آماده برای فروش، انواع تخته وایت بردها اعم از تخته وایت برد معمولی، تخته وایت برد مغناطیسی، تخته وایت برد شیشه‌ای و غیره را با ابعاد و اندازه های گوناگون با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان به صورت سفارشی تولید می‌کند. اگرچه تخته وایت برد لولایی نیز راهی است برای رفع محدودیت فضا اما همین محصول هم با ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می‌شود و در بازار موجود است. بهترین و معمول‌ترین سایز تخته وایت برد لولایی، اندازه های 100*150 به بالاست.

بهترین سایز تخته وایت برد لولایی - پارس وایت برد

کاربرد تخته وایت برد لولایی برای فضای کوچک

گاهی اوقات فضای دیواری اندکی برای نصب تخته وایت برد مغناطیسی در شرکت ها یا اتاق مدیران وجود دارد اما مساحت تخته وایت بردی که به آن نیاز دارند بیشتر از فضای خالی موجود است. در این حالت علاوه بر تخته وایت برد لولایی سه لنگه که می‌تواند تا حد زیادی به کمک ما بیاید، انتخاب دیگری وجود دارد که بررسی آن خالی از لطف نیست. تخته وایت برد پایه دار، محصولی است که می تواند مشکل کمبود فضا برای تخته وایت برد را به وسیله آن از بین برد. تخته وایت برد پایه دار، درواقع یک تخته وایت برد سیار است که در مواقع لزوم می توان از آن در هر نقطه از اتاق استفاده کرد. شرکت پارس وایت برد، این نوع تخته وایت برد را در سایزهای مختلف تولید می کند که در اینجا می‌توانید ببینید.

تخته وایت برد مناسب برای فضای کوچک - پارس وایت برد

راهنمای خرید تخته وایت برد لولایی

پارس وایت برد تولیدکننده انواع و اقسام تخته وایت برد با کاربردهای مختلف افتخار آن را دارد که برای مشتریانی که کیفیت و کارایی محصول اولویت اولشان است، انواع تخته وایت بردها را با استاندارد جهانی و بهترین و مرغوب‌ترین مواد و متریال بازار تولید کند که شامل انواع تخته وایت برد در ابعاد مختلف و سفارشی به صورت دلخواه برای مراکز آموزشی و اداری و تخته وایت بردهای خانگی و تخته وایت برد کودکان می‌شود. برای خرید تخته وایت برد در انواع و اقسام لولایی، تاشو، مغناطیسی، شیشه ای، خرید انواع گرین برد و بررسی سایر محصولات شرکت پارس وایت برد می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

جمع بندی

تخته وایت بردها یکی از اصلی ترین لوازم آموزشی در مدارس و دانشگاه‌ها و حتی مهدکودک‌ها هستند. با از بین رفتن رواج تخته سیاه یا تخته گچی و البته به دلیل ارزان و در دسترس و ایمن بودن تخته وایت برد، اکنون پرطرفدارترین برد آموزشی در کشور است. کاربرد تخته وایت برد لولایی در فضاهای مختلف رو به افزایش است. شرکت پارس وایت برد با 25 سال سابقه در تولید اختصاصی تخته وایت برد و با توجه به نیاز روز مشتریان، امروزه مورد توجه و اعتماد مشتریانی از سراسر کشور قرار گرفته است. در دسته بندی تخته وایت بردهای متفاوت تولیدی پارس در سایت، می توانید انواع تخته وایتبردهای نایاب را بیابید.

همین الان می توانید از طریق این سایت و شماره هایی که برای تماس قرار گرفته است سفارش خود را ثبت کنید. علاوه بر این، شما مشتریان عزیز می توانید طبق سلیقه و نیاز خود چه به صورت عمده و چه به صورت تکی با هر ابعاد و سایزی ثبت سفارش کنید، تا محصول را در اسرع وقت در شهر خودتان تحویل بگیرید.

Rate this post
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی