سبد خرید
مزایای تخته وایت برد بچه گانه برای کودکان در خانه - پارس وایت برد

کاردبردها و مزایای تخته وایت برد بچه گانه برای کودکان در خانه

مزایای تخته وایت برد بچه گانه کوچک برای کودکان در خانه (children-benefit-small-whiteboards-home) بر کسی پوشیده نیست. اگر تصمیم به خرید تخته وایت برد برای کودک خود یا دیگران دارید، این مقاله به شما کمک می کند با شناخت کاربردها و مزایای تخته وایت برد کودکانه انتخاب بهتری داشته باشید. خوشحالیم که با ما در وبسایت رسمی تولیدی پارس وایت برد همراهید.

خرید و قیمت انواع تخته وایت برد - پارس وایت برد

فهرست مطالب

مزایای تخته وایت برد بچه گانه برای پیشرفت ذهنی و تحصیلی کودکان

تکالیف یک بخش اساسی، اجتناب ناپذیر و اغلب استرس زا از زندگی مدرسه برای بچه ها است. با افزایش حواس‌پرتی‌ها و کاهش دامنه توجه، حتی بهترین دانش‌آموزان گاهی اوقات پیدا کردن انگیزه برای انجام تکالیف خود را دشوار می‌دانند. برای والدینی که بچه‌هایی با ذهنیت کمتر تحصیلی دارند، تلاش برای تکمیل آن می‌تواند یک کابوس مطلق باشد.

اما قبل از اینکه دستان خود را با ناامیدی بالا بیاورید، ابزارهایی در دسترس هستند که می توانند جنگ تکمیل تکالیف را برنده شوند – مانند انواع تخته وایت برد بچه گانه. در اینجا چند دلیل خاص وجود دارد که چرا بچه ها تکالیف خود را انجام نمی دهند و چگونه خرید تخته وایت برد کودکانه می تواند کمک کند.

افزایش انگیزه کودکان برای انجام تکالیف مهدکودک و مدرسه

بیایید واقع بین باشیم. اکثریت قریب به اتفاق بچه ها ترجیح می دهند در رایانه خود بازی کنند، یا با دوستان خود ملاقات کنند، یا میلیون ها و یک کار دیگر را انجام دهند تا تکالیف خود را انجام دهند – زیرا تکالیف معمولاً خسته کننده به نظر می رسند. بنابراین، برای ایجاد انگیزه در دانش آموز بی علاقه خود چه کاری می توانید انجام دهید؟

طراحی یک جدول پیشرفت برای تکالیف کودک روی تخته وایت برد

از جمله مزایای تخته وایت برد بچه گانه درخانه این است که می توانید یک تخته وایت برد کوچک کودکانه را در محلی که معمولاً تکالیف درسی انجام می شود آویزان کنید. می‌توانید آن را با آهن‌رباهای فانتزی و عکس‌ها و عکس‌های برگردان بصری محرک تزئین کنید – تصاویری که برای کودک شما جالب هستند. از تخته وایت برد کوچک کودکانه به عنوان نمودار پیشرفت استفاده کنید – می توانید هر زمان که یک تمرین تکلیف به طور رضایت بخش انجام شد، ستاره یا علامت اضافه کنید.

سپس در پایان هفته، می توان یک جایزه داده شود. اگر کودک بتواند نمره عالی تکالیف خود را در مدت زمان طولانی حفظ کند، حتی می‌توانید به دادن یک جایزه بزرگ فکر کنید.

کاربردهای انواع تخته وایت برد بچه گانه کوچک و بزرگ برای کودکان - پارس وایت برد

افزایش خلاقیت و رشد فکری کودک به کمک تخته وایت برد بچه گانه

افزایش خلاقیت کودکان از جمله مزایای تخته وایت برد بچه گانه درخانه است. وقتی فرزندتان می‌گوید که تکالیفش خیلی سخت است، ایده‌ای که می‌توانید پیشنهاد کنید این است که قبل از اینکه شما درگیر کمک به او شوید، طوفان فکری انجام دهد و تا جایی که می‌تواند انجام دهد. اکثر انواع تکالیف قبل از قرار دادن پاسخ نهایی در کتاب تکالیف نیاز به طوفان فکری دارند. و مینی وایت بردها ابزار ایده آلی برای طوفان فکری هستند.

جذاب کردن فرایند یادگیری کودکان به کمک تخته وایت برد کودکانه

تکالیف یک بخش اساسی، اجتناب ناپذیر و اغلب استرس زا از زندگی مدرسه برای بچه ها است.  با افزایش حواس‌پرتی‌ها و کاهش دامنه توجه، حتی بهترین دانش‌آموزان گاهی اوقات پیدا کردن انگیزه برای انجام تکالیف خود را دشوار می‌دانند.  برای والدینی که بچه‌هایی با ذهنیت کمتر تحصیلی دارند، تلاش برای تکمیل آن می‌تواند یک کابوس مطلق باشد.

برای دسته بندی های مختلف می توانید از نشانگرهای رنگی مختلف استفاده کنید. می توانید تصاویر، نمودارها یا نقشه های ذهنی ساده بکشید. نکات مهم تر را می توان در متن بزرگتر نوشت. و فضای بیشتری برای کار نسبت به یک دفترچه کاغذی دارید.

افزایش تعامل والدین و کودکان به کمک تخته وایت برد بچه گانه

اگر فرزند شما نمی تواند ایده ای برای یک تکلیف خاص بیاندیشد، می توانید به او امکانات طوفان فکری نشان دهید. انجام فعالیت ها با یکدیگر با استفاده از تخته وایت برد بسیار ساده تر از روی کاغذ است و به والدین اجازه می دهد تا بخش مهمی از یادگیری فرزندشان باشند. می‌توانید به رفع سوء تفاهم‌ها کمک کنید و گزینه‌های پاسخ را با هم بحث کنید و البته، ایجاد یک رابطه قوی‌تر از طریق ارتباط منظم، مزیت دیگری دارد. این موضوع می تواند از جمله مهم ترین مزایای تخته وایت برد بچه گانه درخانه باشد.

طراحی انواع بازی های کودکانه روی تخته وایت برد کودک

یکی از جذاب ترین مزایای تخته وایت برد بچه گانه برای کودکان دلبند شما امکان طراحی انواع بازی روی تخته وایت برد کودک شماست. شما می توانید با خلاقیت خود و کودکتان انواع بازی های جذاب را روی تخته وایت برد انجام دهید، بدون اینکه هزینه زیادی برای خرید بازی های کاغذی کنید. پیشنهاد می کنیم مقاله ” انواع بازی با تخته وایت برد “را در این زمینه مطالعه کنید تا بتوانید از آن ایده و الهام بگیرید.

بهترین مزایای تخته وایت برد کودکانه برای بچه ها- پارس وایت برد

کاهش اضطراب کودکان به کمک تخته وایت برد کودکان

وقتی ضمیر ناخودآگاه شما مدام به شما می گوید کاری را انجام ندهید، هیچ تعجبی وجود ندارد که آن کار انجام نشود. برخی از دانش‌آموزان آن‌هایی هستند که ممکن است آن‌ها را بهانه‌گیران سریالی (“فراموش کردم”) یا به تعویق انداختن (“وقتم تمام شد”) بنامید. متأسفانه، این طرز تفکر می تواند به سرعت تبدیل به عادت شود و منجر به نمرات پایین تر و اضطراب بیشتر برای همه افراد شود.

تنظیم برنامه هفتگی کودک روی تخته وایت برد بچه گانه

از جمله محبوب ترین مزایای تخته وایت برد بچه گانه درخانه ایجاد نظم و مدیریت زمان کودکان است. مشکل مدیریت زمان ضعیف را می توان با داشتن یک روال ثابت حل کرد. با معلم فرزندتان صحبت کنید و از او بپرسید که در هفته چقدر زمان باید برای انجام تکالیف اختصاص دهید. از تخته وایت برد کوچک کودکانه برای تنظیم برنامه روزانه تکالیف با تعداد ساعات مشخصی استفاده کنید.

سپس مطمئن می‌شوید که کودک هر روز به محدودیت‌های زمانی پایبند است. آنها باید برنامه تکالیف روزانه خود را قبل از تماشای تلویزیون یا بازی کردن انجام دهند. اگر آنها تمام تکالیفی را که می‌توان در یک روز خاص قبل از اتمام محدودیت زمانی انجام داد، به پایان رساند، می‌توانید از آنها بخواهید که روی یک تکلیف بزرگ‌تر کار کنند یا با هم یک کتاب داستان بخوانند.

غلبه بر ترس و تنبلی کودک به کمک تخته وایت برد بچه گانه

برخی از بچه ها تمایل دارند که به شدت در مورد اشتباه کردن تکالیف مضطرب یا ناراحت شوند. آنها نگران هستند که اگر معلم یا دانش آموزان اشتباهی را کشف کنند، در کلاس خجالت زده یا تحقیر شوند. این باعث می شود که آنها به راحتی تسلیم شوند یا در انجام تکالیف بیش از حد محتاط باشند.

یکی از راه‌های ترغیب کودک به غلبه بر ترس از اشتباه کردن این است که قبل از اینکه پاسخ نهایی خود را در کتاب‌های تکالیف خود بگذارند، نوشتن پاسخ‌ها را روی تخته وایت برد خود تمرین کنند. بنابراین می توان گفت از جمله مزایای تخته وایت برد بچه گانه کاهش هزینه های خرید لوازم التحریر برای آن ها نیز هست.

افزایش سرعت ذهنی و ایجاد فضای نامحدود برای سعی و خطای کودک

نکته مهم در مورد استفاده از تخته وایت برد کوچک کودکانه این است که می توانید اشتباهات نامحدودی مرتکب شوید و این مهم نیست. شما فقط می توانید آن را پاک کنید و دوباره شروع کنید.هر چند بار که بخواهید. این به کودک اجازه می دهد تا با استرس بسیار کمتری کار کند و پتانسیل واکنش های نامطلوب یا فروپاشی عصبانیت را کاهش می دهد.

اگر نمی‌خواهند شروع کنند، آماده‌تر هستند تا کار را شروع کنند، یا اگر 2 ساعت طول می‌کشد تا کاری را که باید 30 دقیقه طول بکشد، در مدت زمان معقولی به پایان برسانند.

نمونه تخته وایت برد باکیفیت مناسب کودکان (تولیدی پارس وایت برد)

خرید انواع تخته وایت برد بچه گانه و کودکانه (از تولیدی پارس به قیمت عمده)

اگر علاقه مندید که با خرید تخته وایت برد بچه گانه ارزان اما با کیفیت، کودک خود را شاد کنید و از بیشمار مزایای تخته وایت برد کودکانه بهره مند شوید، همین الان با ما تماس بگیرید. ما در تولیدی پارس وایت برد بهترین محصولات به ویژه انواع تخته وایت برد های کودکانه باکیفیت با قیمت ارزان و بسیار مناسب را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا در رشد فکری و تحصیلی کودکان این سرزمین نقشی داشته باشیم.

Rate this post
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی