سبد خرید
آموزش نصب پایه تخته وایت برد کوچک دو ستون - www.pars-whiteboard.com

راهنمای نصب پایه وایت برد کوچک دو ستون (ویدئو)

اگر به دنبال خرید انواع تخته وایت برد پایه دار هستید، قطعا به یک راهنمای کامل جهت نصب پایه وایت برد به صورت حرفه ای نیاز دارید. در ویدئوی آموزشی زیر می توانید مراحل گام به گام نصب پایه وایت برد کوچک دو ستون را مشاهده کرده و به صورت کاملا حرفه ای در هر کجا که باشید این پروسه را انجام دهید.

خرید و قیمت انواع تخته وایت برد - پارس وایت برد

فهرست مطالب

ویژگی های پایه وایت برد کوچک دو ستون پارس

ابتدا توضیحاتی در مورد ویژگی های پایه وایت برد کوچک دو ستون پارس به شما ارائه می دهیم. این اطلاعات را مطالعه کرده و سپس ویدئوی راهنما را مشاهده فرمایید.

پایه های وایت برد پارس از فلز آهن ساخته شده بارنگ ضد خش و ضد ضربه الکتو استاتیک . با طراحی زیبا ، شکیل واستاندارد .دارای 4 چرخ که به جابجایی آن کمک می کند . دارای دوستون می باشد وقابلیت تغییر اندازه را دارد .اندازه های 60*90 و 70*100 و 80*100.

نکات مهم در نصب پایه وایت برد کوچک دو ستون

پایه های وایت برد الزاما باید دارای وزن سنگینی باشند تا بتوانند تعادل تخته را هنگام کار نوشتاری و بخصوص هنگام پاک کردن ، حفظ کنند .بدیهی ست اگر پایه وزن کمی داشته باشد باعث بروز مشکلات می گردد و کار استفاده از تخته سخت می گردد.

ویدئو آموزش نصب پایه وایت برد کوچک دو ستون

آموزش های دیگر نصب پایه تخته وایت برد پایه دار

راهنمای نصب پایه وایت برد کوچک تک ستون پارس

راهنمای نصب پایه وایت برد بزرگ ساده پارس

راهنمای نصب پایه وایت برد بزرگ گیره دار پارس

در صورتی که سایر محصولات تولیدی پارس وایت برد را خریداری کرده اید، این آموزش ها می تواند به شما بسیار کمک کند. در صورت نیاز به خرید انواع تخته وایت برد شیشه ای، مغناطیسی، گرین برد، فولدینگ برد و … با بهترین قیمت و کیفیت همین الان با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

1 comments

  1. […] راهنمای نصب پایه وایت برد کوچک دو ستون پارس […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی