وایت برد مغناطیسی کلاسیک شیدکو با فریم آلومینیوم 3/5 سانت .

 وایت برد مغناطیسی کلاسیک

این محصول از پرمصرف ترین نوع تخته های وایت برد میباشد . دارای طراحی زیبا درساخت ، استحکام بالا و همخوانی با هر دکوراسیون و فضای مورد استفاده .
محصولیست ساخته شده از صفحه سفید و شفاف فلزی با قابلیت مغناطیسی با روکش سلفونی ضد خش که به راحتی نوشته و به راحتی نیز پاک میگردد . دارا بودن گوشه های پلاستیکی که طوری طراحی شده که هنگام نصب تخته روی دیوار ، روی پیچها پوشش داده میشود . قاب فلزی با ضخامت 3/5 سانتی متری . پشت فلزی . دارای جای ماژیک . دارای لفاف سلفون پیچی شده .

وایت برد مغناطیسی کلاسیک

وایت برد مغناطیسی کلاسیک مورد استفاده مهدهای کودک ، مدارس ، دبیرستانها ، دانشگاهها . موسسات آموزشی . ادارات دولتی و خصوصی ، شرکتها ، مهدهای کودک و خانه های فرهنگ قرار میگیرد .

تخته وایت برد مغناطیسی

 ویژگی مهم تخته وایت برد مغناطیسی کلاسیک اینست که علاوه بر قابلیت نوشتاری به عنوان تابلو اعلانات نیز مورد استفاده قرار میگیرد و میتوان از این محصول برای نصب انواع اطلاعیه ها ، اعداد و علایم آموزشی و نقشه استفاده نمود . این تخته در مناطق شرجی و مرطوب دچار تاب و پیچیدگی و تغییر شکل نمی شود . براحتی روی دیوار نصب میشود .

فروش تخته وایت برد مغناطیسی

این محصول به لحاظ برخورداری از قاب آلومینیومی به ضخامت 3/5 سانتی متری ، برای اندازه های متوسط تا بزرگترین سایز مورد استفاده قرار میگیرد .

این محصول در ابعاد و اندازه های زیر عرضه میگردد :
60*90
80*100
90*120
100*150
100*180
100*200
120*220
120*250

خرید تخته وایت برد مغناطیسی

برای بررسی قیمت انواع تخته وایت برد به لیست قیمت تخته وایت برد مراجعه کنید.
  • وایت برد مغناطیسی کلاسیک