سبد خرید
آموزش نحوه نصب تخته وایت برد روی دیوار

آموزش نحوه نصب تخته وایت برد روی دیوار

برای نصب تخته وایت برد روی دیوار (install whiteboard on wall

آموزش نحوه نصب تخته وایت برد روی دیوار 1در دیدئو ببینید

) یا مکان های دیگر به این موضوع توجه کنید، از آنجا که تخته وایت بردها ابزار مناسبی برای استفاده در مکانهای مختلف میباشد. از جمله: آموزشگاه دانشگاه ، مدارس ، مراکز فروش رستورانها و حتی در منازل برای امور روزانه و لیست غذایی هفتگی و یا برنامه درسی فرزندانتان بر روی آن یادداشت کنید.

بعضی از وایت بردها برای نصب نیاز به سه پایه یا پایه ساخته شده دارند، اما اکثرا برای استفاده بهتر روی یک دیوار نصب می‌شوند. در کل راه های متفاوتی برای نصب تخته وایت برد بر روی دیوار وجود دارد.

خرید و قیمت انواع تخته وایت برد - پارس وایت برد

فهرست مطالب

روش نصب وایت برد روی دیوار

در ادامه قصد داریم روش نصب تخته وایت برد روی دیوار را به شما عزیزان آموزش دهیم:

در شروع باید با یک متر اندازه گیری و مداد، محل نصب روی دیوار مشخص کنید .با استفاده از مداد، یک خط افقی را برای تعیین ارتفاع مناسب پایین تخته از کف بکشید.

و بعداز آن باید عرض وایت برد مورد نظر را اندازه بگیرید. و بعد مکان مورد نظر برای نصب را مشخص نمایید.

نصب وایت برد با استفاده از پیچ برروی دیوار


نصب تخته وایت برد روی دیوار با استفاده از پیچ

پیچ ها را باید در جایی مناسبی قرار دهید تا بتواند وزن وایت برد را تحمل کنند.فاصله پیچ‌ها را به درستی مشخص کنید، تا وقتی تخته را آویزان میکنید مشکلی پیش نیاید.

دقت کنید که در برخی موارد به دلیل سنگینی تخته ممکن است برای نصب تخته وایت برد پیچ ها به تنها برای نگهداری وایت برد کافی نباشند، بنابراین از رول‌پلاک و پیچ برای اینکار باید استفاده شود. اول محل پیچ‌ها را نشانه‌گذاری کنید، تا .در تعیین محل قرار دادن نوک مته دریل به شما کمک کند


نکات مهم در نصب تخته وایت برد روی دیوار

سوراخ ها را بوسیله دریل در بالا و پایین تخته ایجاد کنید. دقت فرمایید که این کار در زمانی که  وایت برد با قاب فلزی دارید بسیار مهم است، به دلیل اینکه امکان زدن پیچ بر روی فلز وجود ندارد. و برای ایجاد سوارخ حتما از مته ای به اندازه پیچ شما باشد استفاده کنید.


نصب تخته وایت برد کوچک روی دیوار

در صورتی که وایت برد شما کوچک بود، آن را با دست نگه دارید و در صورتی که بزرگ بود، با قرار دادن یک میز زیر آن وایت برد را ثابت کنید. و بعد از این کار با دست دیگر پیچ ها را محکم کنید.

نصب تخته وایت برد

برای نصب دقیق‌تر بهتر است از یک تراز در بالای وایت برد استفاده کنید. قبل از اینکه پیچ ها را با دریل محکم کنید، توسط تراز از صاف بودن تخته روی دیوار اطمینان حاصل کنید. تا در صورت مناسب نبودن جای تخته و پیچ ها جای آن را تغییر دهید.


نصب تخته وایت برد شیشه ای روی دیوار

نصب تخته وایت برد شیشه ای نیز تقریبا به همین صورت است. برای اطلاعات کامل در مورد نصب تخته وایت برد شیشه ای به همراه ویدئو می توانید به مقاله مربوطه در سایت پارس وایت برد مراجعه بفرمایید.

مشاوره و راهنمایی برای نصب تخته وایت برد روی دیوار

شما عزیزان در صورت نیاز به خرید تخته مناسب با مکان مورد نظرتان و جهت نصب انواع تخته وایت برد در مکانهای مختلف می‌توانید با یک تماس از مشاوره با همکاران و کارشناسان ما برخوردار شوید.

و همچنین جهت استعلام قیمت انواع تخته های وایت برد و نوع کاربرد آنها در مکانهای مختلف و اطلاعاتی در مورد متریال بکار رفته در ساخت انواع تخته ها آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

ما آماده عقد قرار داد در جهت تولید انواع تخته وایت برد در تیراژ بالا برای آموزشگاهها و مدارس دولتی و غیر انتفاعی ، دانشگاهها و غیره در سرتاسر ایران هستیم.

برای بررسی قیمت تخته وایت برد به صفحه لیست قیمت مراجعه کنید


5/5 - (1 امتیاز)

1 comments

  1. […] شما با داشتن یک دفترچه یادداشت و یا نصب تخته وایت برد در کنار تخت خوابتون یا محلی که بتونید به سرعت بهش […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی