سبد خرید
تخته وایت برد ارزان با قیمت مناسب - پارس وایت برد

10 مدل تخته وایت برد ارزان اما باکیفیت!

تخته وایت برد ارزان (cheap-whiteboard) اما با کیفیت موضوعی است که ممکن چالش این روزهای بسیاری از ما باشد. آنچه در عرف جامعه ی ما تعریف و برداشت میشود کلمه ارزانی، برابر با پایین بودن کیفیت می باشد . بهتر است بجای استفاده از کلمه ارزان از واژه قیمت مناسب استفاده گردد.

اگر قصد خرید تخته وایت برد را دارید و به دنبال تخته وایت برد با قیمت مناسب و باکیفیت هستید، پیشنهاد می کنیم با ما در تولیدی تخته وایت برد پارس همراه باشید تا بدون فوت وقت به هدف خود برسید.

خرید و قیمت انواع تخته وایت برد - پارس وایت برد

فهرست مطالب

انواع تخته وایت برد ارزان با قیمت مناسب در تولیدی پارس

برای بررسی انواع تخته وایت برد ارزان با قیمت مناسب با ما همراه باشید. شرکت پارس علاوه بر اینکه محصولات خود را با نازلترین قیمت ارایه میدهد ، قصد دارد ضمن بررسی و ارایه کیفیت محصولات ، انواع تخته وایت برد ارزان و مناسب ترین آنها را به لحاظ قیمت به مشتریان گرامی پیشنهاد دهد. برای بررسی کیفیت 10 مدل تخته وایت برد ارزان ابتدا این محصولات را معرفی و مقایسه کرده و مورد ارزیابی قرار می دهیم.

تخته های وایت برد انواع متفاوتی دارند که عبارتند از : معمولی، مغناطیسی، فانتزی، میز وایت بردی، تخته های پایه دار و فولدینگ برد.

تخته وایت برد ارزان تولیدی پارس وایت برد
خرید انواع تخته وایت برد ارزان باکیفیت-تولیدی پارس وایت برد

در ادامه انواع تخته وایت برد ارزان تولیدی پارس وایت برد را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

تخته وایت برد ارزان معمولی پارس

تخته وایت برد ارزان معمولی پارس ساخته شده از صفحه سفید فرمیکا با قاب یک سانتی متری آلومینیومی با گوشه های پلاستیکی رنگی . پشت ام دی اف. دارای قلاب آویز . این تخته دارای صفحه سفید و شفاف که قابلیت نوشتاری عالی دارد و پر مصرف ترین وایت بردی است که در منازل درخدمت دانش آموزان قرار می گیرد . این تخته یکی از 10 مدل تخته وایت برد ارزان می باشد.

این محصول در اندازه های زیر عرضه می گردد:

20*30

20*40

30*40

30*50

40*50

40*60

50*70

تخته وایت برد ارزان کودکانه فانتزی پارس

تخته وایت برد ارزان کودکانه فانتزی پارس ساده ترین نوع وایت بردی ست که از همه محصولات پارس ارزان تر می باشد . ساخته شده از صفحه سفید مقوایی با برخورداری از عکس های کودکانه و عروسکی که به صورت دو طرفه قابل نوشتن می باشد . اندازه های این محصول 25*35 و35*50 می باشد . دارای قلاب آویز. از این محصول به عنوان جوایز مدرسه ای نیز استفاده می گردد .

نقطه ضعف این محصول صفحه سفیدی ست که از جنس مقوا با روکش پلاستیک بوده و در دراز مدت کیفیت نوشتاری خود را از دست می دهد.

تخته وایت برد ارزان آموزشی پارس

تخته وایت برد ارزان آموزشی پارس نیز جزیی از 10 مدل تخته وایت برد ارزان می باشد که مورد استفاده اداری و آموزشی هم قرار می گیرد .ساختار آن عبارت است ازصفحه سفید فرمیکا با قاب آلومینیومی که با گوشه های فلزی کامل میگردد . پشت آن از دو ام دی اف برخوردار می باشد .این تخته از نظر استحکام هنگام جابجایی بسیار خوب طراحی شده و در دو اندازه 60*90 و 60*80 تولید وارایه می گردد . کیفیت نوشتاری این تخته عالی می باشد.

تخته وایت برد ارزان معمولی جدید پارس

تخته وایت برد ارزان معمولی جدید پارس، یکی از 10 مدل تخته وایت برد با یمت مناسب و باکیفیت می باشد . این محصول ساخته شده از صفحه سفید فرمیکا که دارای کیفیت عالی نوشتاری بوده . با قاب آلومینیومی زیبا و پهن که به زیبایی و استحکام قاب کمک شایانی می کند . این تخته جهت ارسال به شهرستان ها از استحکام زیادی برخوردار است . این تخته نیز دارای قیمت مناسبی می باشد.

این تخته در اندازه های زیر تولید وعرضه می گردد :

20*30

20*40

30*40

30*50

40*50

40*60

50*70

تخته وایت برد ارزان مغناطیسی مدل نسیم

تخته وایت برد ارزان مغناطیسی مدل نسیم هم در زمره 10 مدل تخته وایت برد ارزان می باشد .ساختار این تخته عبارت است از : صفحه سفید فلزی با قابلیت مغناطیسی باکیفیت عالی نوشتاری که بدون موج ، صاف ، شفاف می باشد . با قاب فلزی پهن و محکم ، گوشه های زیبا و طراحی شکیل . این محصول جهت ارسال به شهرستان ها دارای استحکام مناسب می باشد .ویژگی مهم این تخته قابلیت مغناطیسی آن است که روی صفحه آن میتوان اعداد وعلایم آموزشی واطلاعیه هارا نصب کرد.

این تخته در اندازه های زیر تولید وعرضه می گردد:

20*30

20*40

30*40

30*50

40*50

40*60

50*60

50*70

میز تحریر تاشو پارس

میز تحریر تاشو پارس از انواع وایت بردهای ارزان است که علاوه بر خاصیت وایت بردی به عنوان میز تحریر نیز استفاده می گردد . این محصول بیشتر مصارف خانگی ، دانش آموزی و کادویی دارد . صفحه اصلی میز سفید و وایت بردی می باشد . دارای پایه های بسیار محکم با شیب مناسب وبرخوردار از ماژیک وایت برد وتخته پاکن است . این میز در انواع مختلف می باشد که طرح چوب و رنگی نیز می باشند.

اندازه های این میز عبارتند از:

40*55

43*60

50*70

60*80

تخته وایت برد ارزان مغناطیسی با گوشه فلزی

تخته وایت برد ارزان مغناطیسی با گوشه فلزی نیز از جمله 10 مدل تخته وایت برد ارزان می باشد که شرکت پارس به مشتریان گرامی پیشنهاد میدهد .ساختار این تخته عبارتند از: صفحه سفید فلزی صاف ، شفاف ، بدون موج ، قابلیت مغناطیسی و با کیفیت نوشتاری عالی . قاب فلزی آلومینیومی با ضخامت دوسانتی متر. گوشه های فلزی . قلاب آویز و جای تخته پاکن و ماژیک . این تخته مصرف اداری آموزشی دارد . از این تخته به عنوان تابلو اعلانات هم می توان استفاده کرد . بدبن صورت که انواع اعداد و علایم آموزشی ، اطلاعیه ، بخشنامه و برنامه های روزانه و هفتگی را میتوان روی آن نصب کرد.

اندازه های این تخته عبارتند از :

60*90

70*100

80*100

90*120

100*150

100*200

122*244

فولدینگ برد پارس

یکی دیگر از 10 مدل تخته وایت برد ارزان مجموعه پارس وایت برد، فولدینگ برد می باشد . فولدینگ برد ساخته شده از یک تخته وایت برد به رنگ سفیت که به راحتی نوشته و به راحتی پاک می شود و یک تخته گچ نویس به صورت دو طرفه با پایه ها و اسکلت چوبی . این مجموعه دارای ماژیک . تخته پاکن .گچ و گاها اعداد و حروف آموزشی می باشد . دارای بسته بندی کادویی . این مجموعه در سه اندازه تولید و عرضه میگردد . کوچک . متوسط و بزرگ . عمده مصرف این محصول در خانه و توسط کودکان انجام می پذیرد .

تخته وایت برد ارزان شیشه ای پارس

تخته وایت برد ارزان شیشه ای پارس از نوع معمولی از مجموعه 10 مدل تخته وایت برد ارزان می باشد . وایت برد شیشه ای دارای خاصیت سکوریت نشکن که مانع بروز خطر و آسیب دیدگی میشود . بهترین نوع وایت برد شیشه ای می باشد . به هیچ وجه دچار افت کیفیت نمی شود. باهر مواد شوینده ای آسیب نمی بیند. نوع مغناطیسی آن دارای قیمت بیشتریست . دارای رنگهای متفاوت .ولی ارزانترین وایت برد شیشه ای از نوع معمولی می باشد . این محصول در اندازه های متفاوت تولید و عرضه می گردد.

خرید تخته وایت برد ارزان و باکیفیت پارس

برای خرید انواع تخته وایت برد ارزان و باکیفیت به صورت عمده یا تکی و مستقیم از تولیدی پارس وایت بدون هیچ واسطه ای همین الان می توانید با ما تماس بگیرید. ایمان داریم که مانند تمام مشتریان عزیزمان از سازمان ها و دانشگاه های بزرگ کشور، شما نیز جزو مشتریان وفادار ما خواهید شد.

علت پاک نشدن بعضی تخته وایت بردهای ارزان بی کیفیت

یکی از مهم ترین موضوعاتی که باعث بروز مشکل در مصرف تخته های وایت برد ذهن مشتریان گرامی را مشغول کرده اینست که علت پاک نشدن و جا افتادگی آثار ماژیک روی تخته های وایت برد چیست؟ شرکت پارس برای بر طرف کردن این مشکل یک فیلم کوتاه آموزشی درجهت پیشگیری از بوجود آمدن این امر آماده کرده که کمک شایانی در امر حفظ ونگه داری بهینه وایت برد می نماید. برای مشاهده علت پاک نشدن تخته های وایت برد روی لینک آن کلیک کنید.

Rate this post
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی