سبد خرید
کاربرد انواع تابلو اعلانات حرفه ای - پارس وایت برد

کاربرد انواع تابلو اعلانات حرفه ای + (راهنمای کامل خرید با قیمت ارزان)

اگر به دنبال آشنایی با کاربرد انواع تابلو اعلانات (types-of-bulletin-boards-used) و یک راهنمای کامل برای خرید تابلو اعلانات حرفه ای با قیمت ارزان هستید، این مقاله از وبسایت رسمی تولیدی پارس وایت برد را از دست ندهید. در این مقاله انواع تابلو اعلانات را به همراه بهترین و رایج ترین انواع کاربردهایشان در فضاهای مختلف بررسی می کنیم تا شما را برای یک خرید حرفه همراهی کرده باشیم.

خرید و قیمت انواع تخته وایت برد - پارس وایت برد

فهرست مطالب

تابلو اعلانات و انواع آن چیست؟

تابلوهای اعلانات ابزارهایی هستند که اغلب برای نمایش اطلاعات و اسناد مختلف و اطلاع رسانی نکات مهم در یک فضای خاص به کار گرفته می شوند. تابلو اعلانات انواع مختلفی دارد و همین موضوع باعث ایجاد چالش در انتخاب نوع خاصی از تابلو اعلانات می شود. رایج ترین انواع مدل تابلو اعلانات عبارتند از:

 • تابلو اعلانات موکتی و مخملی
 • تابلو اعلانات ساده
 • تابلو اعلانات چوبی و تابلو اعلانات ام دی اف
 • تابلو اعلانات فلزی
 • تابلو اعلانات شیشه ای یا شیشه خور
 • تابلو اعلانات قاب دار و بدون قاب

رایج ترین کاربرد انواع تابلو اعلانات در چه مکان هایی است؟

رایج ترین کاربرد انواع تابلو اعلانات در مکان هایی است که افراد نیاز دارند به مجموعه ای از افراد نکاتی را به طور رسمی اطلاع رسانی کنند. گرچه امروزه با روی کار آمدن شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی ها به طور  گسترده تری انجام می شوند. اما همچنان استفاده از انواع تابلو اعلانات برای رسمی کردن اخبار و اطلاعیه ها در دانشگاه ها، مدارس، مکان های اداری و سایر  فضاها رایج است. رایج ترین انواع تابلو اعلانات از نظر مکان نصب عبارتند از:

 • تابلو اعلانات ساختمان
 • تابلو اعلانات آپارتمان
 • تابلو اعلانات اداری
 • تابلو اعلانات دانشگاهی
 • تابلو اعلانات مدرسه
 • تابلو اعلانات فرودگاه
 • تابلو اعلانات بیمارستانی
 • تابلو اعلانات برای اتاق خواب
 • و …
کاربرد انواع تابلو اعلانات موکتی یا مخملی - پارس وایت برد
نمونه ای از رنگ بندی تابلو اعلانات مخملی قاب دار

کاربرد انواع تابلو اعلانات موکتی و مخملی چیست؟

تابلو اعلانات موکتی به گونه ای از تابلوهای اعلانات گفته می شود که در طراحی سطح آن از نوعی موکت یا مخمل با کیفیت استفاده می شود. به گونه ای که بتوان برگه ها و بنرهای مختلف را به کمک سوزن ته گرد یا پونز به راحتی به آن وصل کرد. انواع مختلف تابلو اعلانات موکتی یا مخملی وجود دارد که به طور کلی در رنگ های آبی، قرمز، سبز و مشکی طراحی می شوند و شما عزیزان می توانید بسته به رنگ بندی فضا و دکوراسیون محیط، نوع قاب دار یا بدون قاب آن را تهیه کرده و به تعداد مورد نیاز در ابعاد مختلف در کنار هم قرار دهید.

کاربرد انواع تابلو اعلانات ساده چیست؟

تابلو اعلانات ساده به مدلی از این تابلو ها گفته می شود که طراحی ساده ای دارند و اغلب بدون شیشه و مشابه تخته های وایت برد طراحی می شوند. تابلو اعلانات ساده اغلب برای محیط های بسته و کوچک کاربرد دارد که کسی نتواند به اطلاعیه ها و اسناد آسیب رسانده یا آن ها را تغییر دهد. انواع تابلو اعلانات ساده به دلیل قیمت ارزان تر و مقرون به صرفه تر، کاربرد بیشتری در مدارس و دانشگاه ها دارند. همچنین یکی از انواع تابلو اعلانات برای اتاق خواب همین مدل است که بسیار رایج و کاربردی است.

کاربرد انواع تابلو اعلانات ساده - پارس وایت برد
نمونه ای از تابلو اعلانات ساده موکتی از تولیدی پارس وایت برد با قیمت ارزان

کاربرد انواع تابلو اعلانات چوبی چیست؟

تابلو اعلانات چوبی اغلب به صورت تابلو اعلانات با قاب ام دی اف طراحی می شود. ممکن است برخی طراحان برای تولید انواع تابلو اعلانات لاکچری از  چوب با جنس های مختلف استفاده کنند تا ظاهری شکیل تر و زیباتر به آن بدهند.  تابلو اعلانات چوبی انتخاب بسیار خوبی برای ادارات، شرکت ها و سازمان هایی است که دارای دکوراسیون چوبی و یا طراحی خاصی هستند که و قصد دارند علاوه بر کاربرد های رایج تابلو اعلانات برای اطلاع رسانی، برای هرچه زیباتر کردن فضا نیز از آن استفاده کنند.

کاربرد انواع تابلو اعلانات فلزی چیست؟

انواع تابلو اعلانات فلزی، اغلب به صورت شیشه خور دارای قفل تولید می شوند. این مدل تابلو اعلانات بیشتر برای فضاهای عمومی و مکان هایی که تردد افراد ناشناس زیاد است، مثل بیمارستان ها،فرودگاه ها، فضاهای اداری و انتظامی و … سبک طراحی تابل اعلانات فلزی به گونه ای است که کم تر کسی می تواند به سادگی به آن آسیب زده و یا تغییری در اطلاعات و اعلامیه های نصب شده روی آن ایجاد کند.

کاربرد انواع تابلو اعلانات شیشه ای یا شیشه خور - پارس وایت برد
نمونه ای از تابلو اعلانات شیشه خور قفل دار از تولیدی پارس وایت برد

کاربرد انواع تابلو اعلانات شیشه ای یا شیشه خور چیست؟

هر یک از انواع تابلو اعلانات را بسته به کاربردشان می توان در دو سبک شیشه دار یا شیشه خور و بدون شیشه طراحی و تولید کرد. همان طور که گفته شده نوع تابلو اعلانات و کاربردش را شما می توانید بسته به نیازتان انتخاب کنید. تابلوهای اعلانات شیشه خور، اغلب در مدارس و دانشگاه ها کاربرد بسیاری دارند. به دلیل عمق زیادی که این گونه طرح ها نسبت به سایر مدل ها دارند، برای نصب انواع اطلاعیه ها و حتی قرار دادن اشیا خاص (مثل جوایز در مدارس) کاربرد بسیار دارند.

همچنین بسیاری از فروشندگان از انواع تابلو اعلانات شیشه ای به عنوان نمایشگاه بسیاری از محصولاتشان و نوعی ویترین فروشگاهی استفاده می کنند و فروش خود را با این روش افزایش می دهند.

کاربرد تابلو اعلانات قاب دار و بدون قاب

انواع تابلو اعلانات قاب دار و بدون قاب بسته به نوع طراحی و دکوراسون فضا و هم چنین نوع مکانی که قرار است در آن از این نوع تابلو استفاده شود انتخاب می شود. به عنوان مثال اگر قصد دارید تعداد زیادی تابلو اعلانات با ابعاد مختلف را در کنار یگدیگر قرار دهید و یک راسته از این تابلو ها را داشته باشید بهتر است از تابلو اعلانات بدون قاب یا با قاب نازک استفاده کنید تا بتوانید چینش زیبایی از تابلو اعلانات را در کنار هم داشته باشید.

کاربرد انواع تابلو اعلانات قاب دار - پارس وایت برد
نمونه ای از تابلو اعلانات قاب دار با قاب فلزی

اما اگر قصد دارید یک تابلو اعلانات را در محل خاصی از فضای اداری یا آموزشی خود نصب کنید که ظاهری آراسته تر نیز داشته باشد، می توانید از انواع تابلو اعلانات با قاب چوبی یا فلزی و سایر مدل های مناسب برای این فضا بهره ببرید.

انواع تابلو اعلانات لاکچری

انواع تابلو اعلانات لاکچری اغلب با قاب های شکیل چوبی یا فلزی طراحی می شوند که بسته به مکان های مختلف با سبک ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند. این نوع از تابلو های اعلانات به دلیل تقاضای کمتر نسبت به سایر تابلوها، بیشتر به صورت اختصاصی و با سفارش متقاضیان تولید می شود. به عنوان مثال تابلو اعلانات با قاب فلزی طلایی، تابلو اعلانات با قاب چوبی با طراحی خاص و … برخی از مدل های تابلو اعلانات لاکچری هستند.

تابلو اعلانات آهنربایی

تابلو اعلانات آهنربایی اغلب همان تخته وایت برد مغناطیسی است که به کمک مگنت های مغناطیسی، اعلامیه ها و اطلاعات مختلف را روی آن درج می کنند. در واقع یک تابلو اعلانات مغناطیسی می تواند کاربرد چندوجهی داشته باشد و بسیاری از نیازهای ما در زمینه اطلاع رسانی، مطالعه نقشه یا فعالیت های آموزشی به ویژه آموزش به کودکان را به سادگی برطرف کند.

سفارش و خرید انواع تابلو اعلانات با قیمت ارزان (و ابعاد دلخواه) از تولیدی پارس وایت برد

ما در تولید پارس وایت برد، انواع تخته های وایت برد، گرین برد و تخته گچی و هم چنین بهترین انواع تابلو اعلانات با قیمت ارزان و بسیار مناسب را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. شما می توانید همین الان با ما تماس بگیرید و مدل و سایز دلخواه تابلو اعلانات مورد نظر خود را مطرح کنید تا علاوه بر راهنمایی و مشاوره رایگان خرید تابلو اعلانات، متناسب با نیاز شما بهترین سبک و مدل را برایتان طراحی و ارسال کنیم.

Rate this post
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی