تخته وایت برد مغناطیسی نسیم با قاب زیبا محصول جدیدیست با طراحی ظریف ، شکیل ، قاب و گوشه های زیبا . این تخته از زمره محصولاتی است که به مجمو عه لوازم آموزشی پارس اضافه گردیده است .

تخته وایت برد مغناطیسی

تخته وایت برد مغناطیسی نسیم  از تابلوهای  جدیدی است که  با فریم  و طراحی شکیل و زیبا عرضه گردیده است ، به طوری که به زیبایی و دکوراسیون اتاق یا محل استفاده کمک میکند.

تابلو مغناطیسی

تخته وایت برد مغناطیسی نسیم ، قابل مصرف در مدارس ، دبیرستانها ، دانشگاهها ، موسسات آموزش عالی ، بیمارستانها ، ادارات دولتی و خصوصی ، مهد های کودک ، کانونهای فرهنگی ، آموزشگاهها ، ساخته  شده از صفحه  سفید فلزی صاف ، شفاف ، بدون موج که به راحتی نوشته و براحتی پاک میشود ، بدون جاگذاری نوشته ها و با برخورداری از قاب فلزی آلومینیومی ، گوشه های پلاستکی بارنگ نقره ای ، پشت ام دی اف و قلاب آویز . دربین انواع وایت بردها ، ازشکل و شمایل و ترکیب زیباتری برخوردار است .
با خرید تخته وایت برد مغناطیسی نسیم  میتوان دو نوع استفاده برد . بدین ترتیب که از این تخته علاوه بر قابلیت نوشتاری به عنوان تابلو اعلانات نیز مورد استفاده قرار میگیرد و میتوان از این محصول برای نصب انواع اطلاعیه ها ، برنامه های روزانه یا هفتگی ، دستورالعمل ها ، اعداد و علایم آموزشی و نقشه نیز استفاده نمود . این تخته درمناطق شرجی و مرطوب دچار تاب و پیچیدگی وتغییر شکل نمی شود . براحتی روی دیوار نصب میشود .
از این تخته علاوه بر مصارف فوق الذکر در منزل هم میتوان استفاده کرد .

قیمت انواع تخته وایت برد مغناطیسی

تخته وایت برد مغناطیسی نسیم ، علاوه بر اندازه های استاندارد زیر ، با قبول هرگونه سفارش ، درهراندازه ای ، ارایه میگردد :
اندازه              قیمت ریال
20*30            500000
20*40            600000
30*40            950000
30*50            1100000
40*50            1200000
40*60            1800000
50*70            2200000

قیمت تخته وایت برد مغناطیسی

برای بررسی قیمت انواع تخته وایت برد مغناطیسی نسیم  و برخورداری از تخفیف ها به لیست قیمت تخته وایت برد مراجعه کنید.
  • تخته وایت برد مغناطیسی نسیم