تخته وایت برد شیشه ای جدید ترین محصول از زمره محصولات آموزشی نوشتاری در نهادهای آموزشی است .

تخته وایت برد شیشه ای

مواد اولیه تخته وایت برد شیشه ای همانطور که از نام آن پیداست از شیشه میباشد .

شیشه از نظر شفافیت ، صفحه سفید صاف و صیقلی بودن کیفیت بالایی دارد .به همین لحاظ در صنعت وایت برد مورد استفاده قرار میگیرد .

تخته وایت برد شیشه ای قابلیت بالایی در نوشتن و پاک کردن دارد ، بدین صورت که به راحتی و به نرمی نوشته و به همین راحتی پاک میشود .بر روی تخته وایت برد های شیشه ای حتی میتوان ماژیکهای معمولی ، اکرلیک و روغنی را هم مورد استفاده قرار داد .

وایت برد شیشه ای دارای طول عمری بسیار بیشتر از وایت برد های معمولی ومغناطیسی میباشد .تخته وایت برد شیشه ای را برخلاف وایت برد های دیگر با مواد شوینده مثل شیشه شور ،کف و صابون و پودر های شوینده و حتی نفت ، گازوییل و بنزین مورد شستشو قرار داد بدون اینکه آسیبی ببیند . زیبایی وایت برد های شیشه ای به لحاظ ظرافت  و نداشتن قاب ، میباشد که به دکوراسیون و زیبایی محیط ، می افزاید .

انواع تخته وایت برد شیشه ای

تخته وایت برد شیشه ای انواع و اقسام مختلفی دارند که بدین شرح میباشند :

تخته وایت برد شیشه ای معمولی

این محصول از شیشه ساده با رنگ سفید ارایه میگردد . نقطه ضعف این وایت برد شکنندگی آن میباشد و چون از شیشه معمولی استفاده شده ، درهمه ی مراحل حمل و نقل ، نصب و استفاده ، امکان شکستگی وجود دارد و مخاطراتی به همراه دارد

تخته وایت برد شیشه ای سکوریت

در این وایت برد از شیشه سکوریت حرارت دیده (نشکن) استفاده شده که مخاطرات شیشه ساده را ندارد . این وایت برد دارای قیمتی بالا تر از وایت برد شیشه ای ساده دارد .

شما دوستان عزیز میتوانید برای بررسی طرح فروش عمده تخته وایت برد  این صفحه را بررسی نمایید.

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

این وایت برد علاوه بر قابلیت سکوریت ، قابلیت مغناطیسی را نیز به همراه دارد .از این وایت برد میتوان بعنوان تابلو اعلانات استفاده کرد بدین ترتیب توسط مگنت ، اطلاعیه ها ، اخبار ، دستورالعمل ها ،برنامه های روزانه و نقشه را روی آن نصب کرد .

این وایت برد قیمت بالا تری نسبت به دیگر وایت برد های شیشه ای دارد .

معایب تخته وایت برد شیشه ای

وایت برد شیشه ای با اینکه از زیبایی و ظرافت زیادی برخوردار است ، دارای دو اشکال عمده میباشد که به آن میپردازیم : انعکاس زیاد نور در آن ، سنگینی وزن در مراحل حمل ونقل و نصب ودیگری دوبینی ، یعنی فاصله نوشته روی سطح شیشه و انعکاس نوشته در لایه زیرین شیشه که انگار نوشته ها دارای سایه میباشند .

خرید وایت برد شیشه ای

برای بررسی قیمت ها و خرید آن به لیست قیمت  تخته وایت برد مراجعه نمایید .

  • وایت برد شیشه ای