تخته وایت برد ریلی دارای جدیدا مورد اسفاده دبیرستانها ،دانشگاهها ونهاد های آموزشی قرار گرفته است .

تابلو وایت برد ریلی

مهم ترین ویژگی تخته وایت برد ریلی قابلیت ازدیاد مساحت می‌باشد . با توجه به نیاز مراکز آموزشی به مساحت بیشتر جهت نوشتار ، وایت برد های ریلی به این نیاز پاسخ میدهد . به این ترتیب که با داشتن سه صفحه بزرگ کمبود فضای نوشتاری جبران میشود .

وایت برد کشویی ( ریلی )

با این محصول میتوان همزمان از وایت برد و تخته گچی استفاده برد . ساختار این محصول عبارت است : از چهارچوب فلزی بزرگ به اندازه دلخواه که روی دیوار نصب میگردد . دارای دو ردیف ریل در بالا و پایین آن میباشد و صفحات وایت بردی که بصورت کشویی روی آن توسط چرخ حرکت میکنند . تخته های مورد استفاده در این محصول  حتما باید مغناطیسی باشند تا به استحکام مجموعه کمک کنند .

تخته وایت برد ریلی متناسب با سفارش مشتری میتواند ترکیبی از وایت برد و گرین برد باشد که همزمان قابل استفاده میباشند . اندازه های این محصول بنا بر نیاز مشتری و متناسب با فضای محیط میباشد . گاها در مراکز آموزشی یا مدارسی که از تخته های گچ نویس قدیمی استفاده میکنند ، با حفظ آن تخته قبلی ، مبادرت به اضافه کردن وایت برد های ریلی به آن میکنند . تخته وایت برد ریلی در کنار وایت برد های هوشمند نیز ترکیب خوبی را ارایه میکند.به این ترتیب که درکنار وایت برد هوشمند یک وایت برد قرار گرفته وروی هردو ، تابلو های مورد نظر ، به صورت کشویی مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت تخته وایت برد ریلی

 تخته وایت برد ریلی معمولا از قیمت بالایی برخوردار است ، چرا که علاوه بر دارا بودن چند تخته ، از چهار چوب فلزی ، ریلها و چندین چرخ برخوردار است .

خرید تخته وایت برد ریلی

برای بررسی و سفارش تخته وایت برد ریلی با مراجعه به لیست قیمت تخته وایت برد مراجعه واندازه های مورد نظر را انتخاب و سفارش دلخواه را اطلاع دهید.
  • تخته وایت برد ریلی